HSBC Kredi Kartı Borcu

HSBC Kredi Kartı Borcu

HSBC Kredi Kartı Borcu birikmiş borçlarınızı bulabileceğiniz endüşük komisyon oranı ile taksitlendirebiliriz.

HSBC Kredi Kartı Borcu borcunuz mu var?

Kredi kartı borçlarınızın ödeme gücünüzü aşıyorsa artık borçlarınızı düşünmenize gerek yok. HSBC Kredi Kartı Borcu işlemimiz sayesinde, kredi kartı borçlarınızı 12 ay vade ile ödeyebilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Borcu borç ödeme ve taksitlendirme işlemleri

HSBC Kredi Kartı Borcu borçlarınızın ödenmesi aşamasında sizlerden extra evrak, çek, senet kefil gibi unsurlar talep edilmeyecektir.

HSBC Kredi Kartı Borcu Ödeme ve Taksitlendirme Oranları

HSBC Kredi Kartı Borcu ödeme ve taksitlendirme oranlarımız bankalardan alabildiğimiz en uygun oranlar olup müşterilerimizin memnuniyeti açısıdan en güncel oranları sunduğumuzu belirtiriz.

Bankanıza geri ödemeniz nasıl oluyor?

Toplam borcunuzu ve işlem komisyon oranınızı 12 ay vade ile bütçenizi sarsmadan rahatça bankanıza geri ödeyebilirsiniz.

Taksitlendirme işlemini nasıl yapıyoruz?

Altınkayalar işlem komisyonunu %12 belirlemiştir. Toplam komisyon olarak sadece %12 işlem ücreti ödemektesiniz. Örnek olarak 3000 TL borcunuzu, başka hiçbir ücret ödemeden 3360 TL olarak bankanıza geri ödüyorsunuz.

Sizi formaliteler ile uğraştırmıyoruz

Bütün bu işlemler için sizden farklı bir belge kesinlikle istemiyoruz. Kefil, senet, gelir belgesi gibi herhangi bir belge gerekmeksizin sadece 10 dk’da tüm işlemlerinizi tamamlıyoruz. Sizde hiçbir formalite ile uğraşmamış oluyorsunuz.

Tüm bu işlemleri nasıl tamamlıyoruz?

Sizden ilk olarak kapatmak istediğiniz toplam borç tutarını öğreniyoruz. Borç tutarınız ile ilgili olarak komisyon oranı için kart limitlerinizin uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Sonrasında gerekli ödeme planını sizinle paylaşıyor ve sistemimizin faydalarını anlatıyoruz.

Sizden sadece borçlarınızı ödememizi istediğiniz kredi kartınızın 16 haneli kart numarasını alıyoruz. Kartınızın borcunu atm vasıtasıyla yatırıyor ve tüm borcunuzu kapatıyoruz. Daha sonra fiziki pos makinası vasıtası ile toplam tutarı 12 taksitle tıpkı bir alışveriş gibi tekrar çekiyoruz.