Kredi kartı nakit avans nasıl çekilir

Kredi kartı nakit avans ile Acil nakit ihtiyacınızda işlem göreceğiniz taksitli nakit avans sayesinde 9 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Her bankanın kendine has avans sistemiyle vade farkı konularak faiz işlemi görülmektedir. Kredi kartı ile taksitli nakit avans çekebilmeniz için mevcut kredi kartınızın kullanıma açık olması gerekmektedir. Nakit çekim olmayan ve kullanıma açık olmayan kredi kartlarından taksitli nakit avans çekemezsiniz.

Taksitli nakit avans çekebileceğiniz yerler

  • Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi;• Bankamatiklerden,
    • İnternet Şubelerinden,
    • Banka Şubelerinden,
    • Mobil uygulamalardan,
    • Telefon bankacılığından,
  • Altın kayalar Finans şubelerinden,

En uygun nakit avans nasıl çekebilirim

Bilindiği üzere tüm bankaların kendi uyguladıkları nakit avans işlemleriyle birlikte bu işi yapmakta olan Altın kayalar finans şubesinden nakit avans çekebilirsiniz. Ancak bankalar uygulamış olduğu yüksek faiz oranıyla kullanıcıyı zor durumda bırakmaktadır. Nakit ihtiyacanızı gidermeniz için taksitli yada direk olarak nakit avans veriyorlar ancak geri ödemede vermiş oldukları paranın neredeyse 1,5 katını almaktadırlar.

Altın kayalar nakit avans

Altın kayalar nakit avans işleminizi çok rahat ödeyebileceğiniz şekilde ayarlayarak tüketicilere nakit avans işlemi uygulamaktadır. Bildiği gibi alış verişlerde kullanılan kredi kartı daha uygun faiz seçeneği olduğu için altın kayalarda tıpkı alışverişte kullanıyormuşsunuz gibi kredi kartınızdan takside bölerek sizlere nakit avans ihtiyacınızı gidermeniz için nakit olarak vermektedir. Hem yüksek faiz den kurtulmuş oluyorsunuz hemde aylık ödeme bütçenizi ayarlamış oluyorsunuz. İstanbul içinde ikamet eden kredi kartı tüketicileri şubebize gelerek yada telefon numarasıyla arayarak Finanscı dan destek ve bilgi alabilir.

Kredi Kartı nakit avans nedir ?

Kredi kartı ile çekilen ücreti taksitlendirerek tarafınıza ödenen kolay bir sistemdir.

Altınkayalar’da Kredi Kartı Borç Erteleme Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı Borcunuz Finans Danışmanlarımız Tarafından Sorgulanır ve Dönem Borcunuzun Tamamı Ödenir. Sonrasında Kredi Kartınızla POS Cihazından Alışveriş Olarak Tek Çekim Olarak Çekilir.

Bu İşlem Alışveriş Olduğundan 1 Sonraki Ekstrenize Yansır ve 1 Ay Ertelenmiş Olur.

Örneğin 1000tl Kredi Kartı Borç Erteleme işlemi için Sadece 35tl işlem Ücreti Ödersiniz.

Başka Hiçbir Masraf Veya Faiz Ödemezsiniz.

İletişim no : 0212 527 27 60 - 61 - 62Bir Cevap Yazın