Akbank Cepbank Para Gönderme

Akbank Cepbank Para Gönderme Nasıl Yapılır ?

İlk olarak sizlere akbank 'ın kendi müşterilerine yapmış olduğu yenilikler bitmek bilmiyor. Akbank Cepbank para'yı nasıl gönderebilirim sorusu her zaman sorulan bir soru. Bu sorunu cevabını ise sizlerle paylaşmak istedik. İlk yapmanız gereken akıllı cihazınıza Akbank direkt uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

Yapmış olduğunuz bu işlen ile artık cep para gönderebilirsiniz. Yapılan bu işlem ile artık kolaylıkla yapmanız mümkün olacak. Cep telefonuna para gönderme işlemi ise kendi hesabınızdan başka bir hesaba kolaylıkla para gönderebilir. İlk Önce Akbank Mobile Girmelisiniz. Sonrasında eEn Yukarıda Bulunan Transfer Yapa Tıklayın. Açılan Menüden CEP TELEFONUNA/ATM YE Tıklayın Ve İlerleyin. Bu İşlemi Yapmak İçin İse Göndereceğiniz Kişinin Cep Numarasını ve Göndermek İstediğiniz Miktarı Girmeniz Yeterli Olacak.

Eğer ki gönderdiğiniz kişinin akbank hesabı bulunmuyorsa ATM'den gönder seçeneğine girerek bu şekilde gönderme işlemi gerçekleştirmiş olacaksınız yapılan işlem gerçekleştikten sonra alıcıya kısa mesaj olarak adınıza para geldi diye mesaj gidecek gönderdiğiniz kişi  bu parayı almak için ise kendisine gelen refarans numarası ile çekebilir fakat bu numarayı 3 kere yanlış girdiğiniz takdirde hesap bloke olur ve çekeme işlemi yapmazsınız.

Diğer bir konu ise bu gönderilen parayı 24 saat içinde çekmez ise para otomatik olarak tekrar para hesabınıza yatırılır. Bu işlemleri kredi kartı ile de para gönderme işlemi yapmanız mümkün bu İşlemi gerçekleştirebilmek için alıcının cep telefonu numarasını, göndereceğiniz tutarı ve kartınızın son kullanım tarihini girmeniz yeterli olacak.

Sizler için kurulmuş olan ve bu konu ile ilgili çok sayıda müşteri potansiyeline sahip olan Altınkayalar olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için sizleri Sirkecideki şubemize gelmenizi bekliyoruz sizler için kolay kredi ve düşük faizdeki kredilerimizi kullanabilirsiniz. Sadece şubemize gelip yeni bir kayıt yaptırmanız yerli olacaktır. Şubemize yada internet'ten bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Altınkayalar.com