Finansbank Ek Hesap Nasıl Açılır

Finansbank Ek Hesap

Finans müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir bankacılık sistemidir. Sizlere özel olarak sunulan kredi kredi kartları bunun yanı sıra sizlerin kendinize açmış olduğunuz mevduat hesaplarına da ayrıca bankamız tarafından Finansbank Ek Hesap açılmaktadır.

Finans bank ek hesabınızda bakiye olmasa bile ek hesabınızdan nakit kullanım yada kredi kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ek hesabınızda para olmasa bile bankamız sizler için faturalarınızı yada SGK borçlarınızı ödeme yapıyor sadece yapmanız gereken iş bankamıza gelip talimat vermeniz yeterli olacak.

Ek hesaplarda ise günlük gecikmek faiz uygulanmakta. Finans bankası gecikme faizi ise yüzde 2.52 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır. Mesela çekmiş olduğunuz paranın günü gelmeden ödeme yaparsanız banka size erken ödeme yaptığınız için düşük faiz uygulamaktadır. eğer sizde bir ek hesap açtırmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler ise size en yakın bir finans bank şubesine giderek kendinize hesap için nüfus cüzdanı gelir belgesi ve ayrıca ikametgah adresi gerekmektedir.

Açtırmış olduğunuz ek hesabın limitini artırmak için ise; Banka ile olan ilişkiniz gözden geçirildikten sonra limit artışı yapabiliyorsunuz. Tabi maaş müşterisi olan kişilerde ise böyle bir sorun olmuyor. Tabi bunları yaptınız ve artık sizinde bir ek hesabınız var ama bunları düzenli harcama yapmazsanız paraya sıkışabilirsiniz. Eğer hiç bir banka size kredi vermiyor yada bankanın faiz oranları çok yüksek geliyorsa yapmanız gereken olay ise İstanbul sirkecide açılmış olan altınkayalar adresine gelmeniz yeterli olacak.

Sizler için yeni bir yol haritası ve yeni bir ödeme planı çıkartalım. Tabi bunlar sizin isteğiniz doğrultusunda yapmanız gereken ise sirkecideki şubemize gelip yeni bir kayıt işlemi yaptırmanız yeterli olacak. Hem kredi hemde kredi kart borçlarınızı taksitlendirme yapalım Altınkayalar.com adresini ziyaret etmeniz yada bizi aramanız yeterli olacak. ALTINKAYALAR.COM