Garanti Bankası ihtiyaç Kredisi

Garanti Bankası ihtiyaç Kredisi Nasıl Alınır

Artık garanti bankası ihtiyaç kredisi çekmek çok kolay fakat bu işlemi yapmanız için bazı hükümlülükler gerekmektedir. İlk olarak hiç bir banka ile kara listeye alınmamış olmanız lazım. Diğer bir husus ise tabi ki kredi notunuz en az 1500 ile 2000 arasında olması lazım. Kredi başvurusunu ister internet üzerinden isterseniz garanti şubelerinden ve mobil cihazlardan yapabilirsiniz. Garanti bankasının vermiş olduğu faiz tutarı ise yüzde 1.84 oranında çekmek istediğiniz bu nakit parayı ister 24 ay vade isterseniz 48 aya vade yapabilirsiniz tabi vade yükseldikçe ödeyeceğiniz parada otomatik olarak artıyor. İnternet üzerinden yapılan başvurularda  eğer krediniz onaylandığı takdirde sizleri

Garanti bankasındaki müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak  bireysel danışmanımız sizlere yardımcı olacaktır. Eğer acele ediyorsanız bu işlemi internet üzerinden de takip edebilirsiniz. Bu işlemi ise kredi sorgula işaretine girip TC  numaranızı yazmanız yeterli olacak. Krediniz onaylandıktan sonra ise bankamızın istemiş olduğu bazı evraklar olacak (garanti müşterileri hariç)kimlik belgesi maaş bordosu serbest çalışanlar ise vergi levhası isteyebilirler.

5000 TL para çekeceğiniz zaman aylık ortalama 270,00 tl ödemeniz olacak. Bu 24 ay vade için tabi 48 ay vade yaptırdığınız zaman bu biraz daha düşecek. Fakat ödeyeceğiniz para miktarı artacak. Sizler için daha kolay bir yol daha var fakat bu fırsattan sadece İstanbul civarında oturan kişiler faydalanabilecek.

Sirkecide şubesi olan Altınkayalar adresimize gelerek ilk olarak bizlere kayıt yaptırmanız yeterli olacak. Hem kredi hemde kredi kartlarınızı taksitlendirme imkanı sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken ise bizi ya internet üzerinden yada sirkecideki şubemize gelmeniz yeterli olacak. Aynı gün içerisinde tüm işlemlerinizi yapıyoruz. Altınkayalar olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için her zaman yanınızdayız. Biz sizlere uygun taksitlendirme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile sizlere hizmet vermek için buradayız Altınkayalar.com.