Garanti Bonus Kart Nasıl Başvuru Yapılır

İlk olarak sizlere bu kart hakkında bilgi vermek istiyorum Garanti bankasının müşterilerine sunmuş olduğu en büyük yeniliklerden birisi bonus kart kredi kartı garanti bankasını ilk olarak çıkarmış olduğu bu ilk kartı olarak ta biliniyor. peki bu kredi kartına en kısa yoldan nasıl başvuru yapabilirim sizlere bunu  kısa olarak anlatmak istiyorum.

Yapmak istediğiniz başvuruları çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.İlk olarak başvurularını günümüzde birçok yöntemle almaktadırlar. Örneğin internet bankacılığı ile kredi kartı başvuru, mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu,  telefon bankacılığı ile kredi kartı başvurusu gibi. Müşterinin yorulmasına gerek kalmadan oturdukları yerde yaptıkları başvurular sonucunda, bankalar geri dönüş yaparak, kredi kartı alıp alamayacağınızı size bildirirler.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. İnternetten Başvuru Yapmak: İnternetten kredi kartı başvurusu yapmanın bir çok yolu vardır yapmak için, https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresine gidin. Burada sizden istenen isim, TC kimlik no, telefon numarası bilgilerini girin. Bu işlemin sonucunda başvurunuz alınır ve aynı sayfadan sonucu da görebilirsiniz. Yada mobil bankacılık uygulamasını indirerek başvuru yapabilirsiniz.
  2. Şubelere Giderek: size en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek, başvuru formu doldurarak kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz.
  3. Bankayı arayarak: Eğer bir garanti bankası hesabına sahipseniz, müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı isteğinizi bildirebilirsiniz.
  4.  SMS yönetimiyle : TC kimlik numaranızı girerek SMS atarak kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra onaylanması durumunda bankanız tarafından bir limit belirlenir ve bu limit üzerinden harcamalarınızı yaparsınız. Dilerseniz kredi kartınızın limiti dahilinde taksitli nakit avans çekebilirsiniz. İhtiyacınız varsa taksitli nakit avans işlemi sayesinde eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Banka ATM'lerinden çekeceğiniz taksitli nakit avans işlemi vade farkına göre değişkenlik göstermektedir. Daha uygun bir faiz seçeneğiyle taksitli nakit avans çekmek istiyorsanız taksit hesaplama işleminden hesap yapabilirsiniz. Yada kredi kartına ait borçlarınız var ise borçlarınız kapatılır tekrar bütçenize uygun bir şekilde tekrar yapılandırılır. Bunun için Altın kayalar finans şirketinden destek alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakın olan Finansmanınız sizlere doğru adıma yönlendirecektir.

  • 0212 527 27 60 - 61 - 62 numaralı telefonları arayarak bilgi alabilirsiniz.