• Yazar: yapılandırma
 • Kategori:

Hakkımızda Altınkayalar

Firmamız 2006 Yılında İş Hayatına Başlamış Olup Eminönü-Sirkeci deki Ofisimizde 11 Yıldır Finans İşlemlerine Devam Etmektedir. 20 bin Kayıtlı Müşterisine Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

2014 Yılında Firmamız Yeni Müşteri Kaydını Kapatarak Sadece Kayıtlı Müşterilerine Hizmet Vermeye Devam Etmiştir.

2017 Yılı Haziran Ayında Firmamız Yeni Müşterilere Kayıt Açmaya ve Hizmet Vermeye Karar Vermiştir.

 • 2006

  Sirkeci Ofisimizin Açılışı

  2006 Yılında Müşterilerimizin Israrı Üzerine Sirkeci Ofisimizi Kurduk Ve Sermayeyi Bize Sağlayan Ve Sonuna Kadar Destek Olan Müşterilerimiz Sayesinde Altınkayalar Kurulmuş Oldu.

 • 2010

  Kobilere Pos Hizmeti Vermeye Başladık

  2010 Yılında Muhasebe İşlemlerinden Sıkılan Büyük Ve Küçük Ölçekli Firmaların Israrlı Talepleri Üzerine POS Cihazlarımızı Kobilerin Kullanımına Açtık. Kobi Müşterilerimiz Fatura Kesmeden Stoklarındaki Ürünleri Müşterilerine Düşük Maliyetlerle ve Anında Nakite Dönüştürerek Satabilme Özelliğine Sahip Oldular. Bu Hizmetimiz En Yüksek Ciroları 2.el Araç Alım Satım İşlemlerinde Yapmıştır.

 • 2014

  Yeni Müşteri Kayıtları Kapandı. Sadece Eski Müşterilere Hizmet Vermeye Devam Edildi

  2014 Yılında Cep Telefonlarına Taksit Yasağı Gelmesiyle Ve Diğer Ürünlere Gelen Taksit Sınırlamalarıyla Beraber Bize Gelen Yönetmelikle Hacimlerimizi Düşürmemiz Gerekiyordu Ve Yeni Müşteri Kayıtlarını Kapatarak Sadece Eski Müşterilerimize Asgari Hizmet Vermeye Devam Ettik

 • 2017

  Yeni Müşteri Kayıtları Başlıyor.

  Sınırlı Sayıda Müşteri Kabulü Başlamıştır. Sizde Kaydınızı Yaptırarak Altınkayalar dan Finans Hizmeti Almayı Hak Kazanın. Bu Fırsatı Kaçırmayın

Bankaların Güncellediği Kuralları Sizin İçin Avantajlı Hale Getirebiliriz!