Halk bankası açık hesap nedir

Halk bankası açık hesap ile yapacaklarınızın sınırı yoktur. Çalışma ortamlarında ve yoğun iş streslerinden dolayı birçok şeyi artık unutur hale geldik.  Bunlardan sadece birkaçı olan elektrik su doğal gaz ve buna benzer yatırmamız gereken faturaları yatırmayı unutuyoruz

Ve eve geldiğimiz zaman çok büyük bir tepki ile karşılaşıyoruz evet artık bunlara son vermek için halk bankası yeni bir uygulamaya girdi sizin yapamadıklarınızı artık halk bankası yapmak için kolları sıvadı ve sizin tüm ödemelerinizi açık hesap ile yapacak açık hesap nedir nasıl oluyor.

Halk bankasını yapmış olduğu bu yenilik ile hesabınızda para olmasa bile tüm işlerinizi yapıyor. Halk bankasını yapmış olduğu bu yenilik ile ister para çeker isterseniz ise alışveriş yapma olanağı sağlıyor.

Peki ben kendime nasıl bir açık hesap açtırmak  istiyorum diyorsanız yapmanız gereken çok kolay tek yapmanız gereken şey telefonunuza  açık hesap yazıp TC kimlik numaranızı ve gelir bilgilerinizi yazmanız yeterli oluyor (yani ne kadar maaş aldığınız) ve bunu 3452'mesaj atmanız yeterli olacak.

Tek yapmanız gereken bu diğer bir ayrıntı ise bu işlemleri isterseniz internet aracılığı ile yada halk bankası şubelerimize gelerek sizlere yardımcı olmak isteriz. halk bankasını yapmış olduğu bu yenilik ile gerçekten halk bankası müşterilerine yapılmış güzel bir iş paranız olmadığı halde tüm işlemleri halk bankası sizler için yapmaya devam edecek Altınkayalar.com adresimizi ziyaret etmeyi unutmayın

Halk bankası açık hesap nedir

Acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı ve çözümler anına hesabınız da Halkbank şubelerinde
Açık Hesap açtırdığınız zaman mevcut hesabınızda para olmasa bile limitiniz kadar kullanabileceğiniz açık hesabı şube ve ATM'lerden para çekebilirsiniz ayrıca alışverişlerde kullanabilirsiniz.
interne ve ya ATM'lerden Havale, EFT gibi bir çok Bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.
Ödeme talimatı vererek Elektrik, su, telefon faturaları ve kira ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirir.
Düzenli ödeme talimatı veren müşterilerin faturaları limitleri olmasa dahi fatura ödemeleri gerçekleştirilir.
Üstelik en önemlisi Açık Hesabınızdan 100.-TL kullanımınız da günlük sadece 7 Kr* faiz ödersiniz.
*7 Kr faiz tutarına BSMV ve KKDF dahil edilmektedir.
Halk bankası açık hesap ile alakalı sorularınız varsa anında bankanızı arayarak bilgi sahibi edinebilirsiniz.