Kredi kartı kullanılırken yapmamız gereken

Kredi kartı kullanılırken yapmamız gereken bazı önemli hususlar vardır. Kredi kartı size ön harcama yapmanız için geri alınan bir tür borç türüdür.

Bazı bilinçsiz harcamalar neticesinde kredi kartını ödeyemez duruma gelmemek için yazımızın devamını okuyun. Kişilerin kredi kullanırken yapması gereken bazı durumlar var ilk olarak çekmiş olduğumuz parayı nasıl bir harcama yapacaksınız. Bunlara çok dikkat etmeniz gerekmektedir çekmiş olduğunuz para ile ne yapmayı düşündüğünüzü ve ilk önce buna karar vermeniz gerekmektedir.

Kredi kartını kendi paranız olmadığını bilincinde olun

Benim sizlere çok kısa ve öz açıklamalarda bulunacağım. Paranızı yatırım yoksa borçlarınızı kapatmayı düşünüyorsunuz şu. Bir gerçek borç ile borç kapanmaz diye bir söz var ama ne yapacaksınız mecburen bir yerden para bulamıyorsanız bankadan kredi en kolay yöntem gibi geliyor.

ilk olarak çektiğiniz para sizin tüm borçlarınızı kapata biliyor musunuz. Eğer ki kapatıyor ve elinizde bir miktarda para kalıyorsa bunu aylara bölmeniz de fayda var. Bankadan çekmiş olduğunuz kredi taksiti ve sizi zorlamayacak bir şekilde ayarlamanız lazım eğer ki asgari ücret ile çalışıyorsanız bu parayı bence hiç çekmeyin derim çünkü aldığınız para zaten uç ucuna geliyordur o yüzden sizlere tavsiyem kredi çekerken biraz dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Bu yüzden çekmiş olduğunuz bu parayı harcama yaparken çok dikkatli olmanız gerekir yoksa aksi takdirde çok daha paraya sıkışabilirsiniz. Sizlere bankaların vermiş olduğu krediler ise faiz oranları gerçekten çok yüksek o yüzden sizler için ve sizlere tam bir destek olmak için kurulmuş olan altınkayalar olarak daima hizmet vermek istiyoruz.

Çok düşük faiz oranları ve kredi kartı taksitlendirmeleri sizler için biz yapıyoruz. Yapmanız gereken ise sadece Sirkecideki şubemize gelip ön kayıt yaptırmanız yeterli olacak. Bundan sonraki işlemlerinizi ise en geç 30 dakika içinde tüm işlemleri yapıyoruz. Bizleri ister internet üzerinden isterseniz Sirkecideki şubemize gelmeniz yeterli olacak.

Mevcut kredi kartı borçlarınızı taksitlendiriyor ve ya kartınızdan taksitli nakit avans işlemi sağlıyoruz. Altın kayalar alternatif seçenekler sunar.