Kredi Kartı Kullanırken Dikkat Etmeniz gerekenler

Kredi Kartı Kullanırken Dikkat Etmeniz gerekenler nelerdir ?

Artık kredi kartı kullanıcıları ülkemizde her geçen gün biraz daha artıyor. Yapılan araştırmalar sonucu geçen dört yıl içerisinde yüzde yüz arttı. Bu artışın sebebi ise tabi insanların nakit para olmaması yüzünden kaynaklanıyor. Kişilerin nakit olmadığı yüzünden tabi ki kredi kartlarını almak istiyorlar. Bu kartları aldıktan sonra ise düzensiz kullanıldığı zaman artık ödeyemez bir duruma giriyor. Kredi Kartı Kullanırken Dikkat Etmeniz gerekenler var

Peki kredi kartı aldıktan sonra bu kartı kullanmanız gereken bazı kural vardır. Eğer yazmış olduğumuz bu kurallara uymazsak çok sıkıntı çekebiliriz. İlk olarak harcamalarımızı çok dikkatli harcamak lazım kredi kartı aldığınız zaman yıllık ücretine bakmanız lazım. Diğer bir konu ise  ödeme talimatı verilmiş ise söz konusu talimatın, borcun asgari tutarını mı yoksa tamamını mı kapsadığına dikkat edilmelidir.

Ek olarak aylık bazda hesaplar kontrol edilerek ödemenin gerçekleştiğinden emin olun. Yoksa düzensizce harcama yapıp ve sonra bu vermiş olduğunuz talimat borçlarını unutursanız. Gerçekten büyük borcun altına girmiş olursunuz. diğer bir konu ise internet üzerinden yapılan alışverişler ilk olarak alışveriş yaptığınız sitenin güvenli olup olmadığına kontrol ediniz.

Tabi ki bizim bu yazmış olduğumuz yazıları bazıları dikkate alacak bazıları ise almayacak o yüzden harcamalarınızı yaparken çok dikkatli olun aksi takdirde bu kredi kartı borcunuzu ödeyemez bir hale gelir ve tekrar nakit ihtiyacınız olabilir.

Bu yüzden sizlere yardımcı olabilmek için bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bankalar konusunda çok büyük bir bilgisi ve potansiyeli ve hizmet anlayışı olan Altınkayalar  size yardımcı olabilmek için kurulmuştur .

Hem nakit hemde kredi kartlarınızı ödemek için yanınızda. O yüzden yapmanız gereken Sirkecideki şubemize gelip yeni bir kayıt yaptırmanız yeterli olacak. Biz sizin için tüm işlemlerinizi aynı gün içinde yapıp size haber veriyoruz. bizi ister şubemize gelerek ister seniz internet aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Altınkayalar.com