POS Cihazı

  • Yazar: kredi kartı taksitlendirme
  • Kategori:

Pos cihazı nedir?

Pos Cihazı Anlaşmalı Banka Ve Kredi Kartlarından Ödeme Almaya Yarayan Cihazlardır. Pos Cihazı Alabilmeniz İçin Vergi Mükellefi Olmanız Gerekmektedir. Pos Cihazından Yapılan Her Alışverişe Fatura Ve Fiş Kesilmek Zorunludur.

Pos Cihazı Aldığınız Bankaya Göre Hesabınıza 1 ile 30 Gün Arasında Ödeme Yapmaktadır Ve %1 ile %3 Arasında Kesinti Uygulanmaktadır.Ayrıca Keseceğiniz Fiş veya Fatura İle %8 İle %18 Arasında KDV Ödemeniz Gerekir.

 

Altınkayalar Da Kullanacağınız POS Cihazı ne gibi avantajlar sağlar?

 Çekmeniz Gereken Kredi Kartını Altınkayalar Anlaşmalı Pos Cihazından Çektiğinizde Sadece %3 Kesinti İle Nakit Paranızı Saniyesinde Elden Alabilirsiniz.

Ücretsiz Yazarkasa Post Cihazı Veren Bankalar

Bilindiği üzere işyeri, alışveriş merkezleri ve birçok alanlardaki işletmelerde bankalar tarafından güvenili alışveriş hizmeti sunulması açısından yazarkaza post cihazları kullanılmaktadır. Genellikle birçok bankalar tarafından ücretli olarak verilen yazarkasa post cihazı bazı bankalar tarafından ise kampanya doğrultusunda ücretsiz yazarkasa post cihazı veren bankalar kapsamında tamamen ücretsiz olarak verilmektedir.

İşte Ücretsiz Olarak Yazarkasa Post Cihazı Alabileceğiniz Bankalar;
  • Garanti Bankası
  • TEB bankası
  • Vakıf Bank
Ücretsiz Yazarkasa Post Cihazı Veren Bankalardan Ürünü Nasıl Alabilirsiniz?
  • Sizlerden herhangi bir bedel veya ek ücret talep etmeyen yukarıdaki bankalardan ücretsiz yazarkasa Post cihazı veren bankalar şubesine giderek ücretsiz yazarkasa post cihazınızı hemen teslim alabilirsiniz.
Ücretsiz Yazarkasa Post Cihazı Veren Bankalar Ne Gibi Koşullar Talep Etmektedir?
Sizlere ücretsiz yazarkasa post cihazı veren bankalar yalnızca müşterisi olmanızı talep etmektedir. Bu koşul dışında ücretsiz yazarkasa post cihazı veren bankalar sizlerden herhangi bir ek talepte bulunmamaktadır. Ayrıca ücretsiz yazarkasa post cihazı veren bankalardan herhangi birine müşteri iseniz, bankanızın şubesine gitmeye gerek duymadan da bankanız ile iletişime geçerek ücretsiz yazarkasa post cihazınıza sahip olabilirsiniz.
Dolaysıyla sizlere de işletmenizde bir yazarkasa post cihazı bulunmasını isterseniz ücretsiz yazarkasa post cihazı veren bankalar yazarkasa post cihazınızı sipariş verebilirsiniz.

 Kredi kartı borç taksitlendirme