Kredi Kartı Taksitlendirme Eyüp

Eyüp İlçesinde İkamet reden kredi kartı kullanıcıları yakınlarında bulunan Garanti İş bankası Finans bank müşterileri olduğu halde kendi kredi kartı taksitlendirme için bankalara gidip kredi kartlarını taksitlendirmek istediklerini fakat bu konu ile ilgi bir netice alamadıkları görülmüştür.

Kredi Kartı Taksitlendirme Eyüp

Bir yakını tarafından tercih edilen ve tavsiye üzeri gitmiş oldukları altınkayalar şubesine gelerek müşteri temsilcileri ile görüşme sağlamışlardır tabi ki ilk olarak altınkayalar finans şubemizde ilk olarak bizim için her zamanki gibi müşterilerimize daha iyi ve kaliteli bir şekilde davranmak olduklarını açıkladı Tabi gittikçe şubelerini ve potansiyelini güçlendirmeyi hedefleyen Altıkayalar

Finans olarak müşteri menmuniyeti olduğunu açıkladı gelen müşterilerimizin en kısa çekil de kendi istekleri üzere taksitlendirme yapabildikleri ve kendilere gelmiş olan müşterileri tüm işlemlerini yaparak gittiklerini açıkladı Altınkayalar Finans'sa gelen her bir müşterinin çok değerli olduğunu da ve tüm işlemlerin hızlı ve kolaylık sağlanarak yapılıyor olması güzel bir olay eğer sizde diğer bankalarda işlerinizi yapılmıyor ve geç kalıyorsanız sizleride şübelerimize bekleriz. ilk olarak sirkecideki şübemize gelmeniz yeterli olacak. sizlere en kolay ödeme şekilleri ile taksitlendirme imkanı  sağlamak isteriz.

Sirkeci Şubemize Gelerek Borcunuzu Taksitlendirmek İstediğinizde;

Kredi Kartınızın Borcunun Tamamının Sorgulanır Analiz Edilir ve Size Yapılacak İşlemler Tek Tek Anlatılır.

Sonrasında Sizin Onay Vermeniz ile Kredi Kartı Borcunuz Atm Cihazından Nakit Olarak Ödenip Ödendi Dekontu Size Teslim Edilir.

Borcu Tamamen Kapatılan  Kredi Kartınızla;

9ay Veya 12ay Taksitle Pos Cihazından Alışveriş Yapılarak Size Uygun Taksit oranları ile taksitlendirilir.

Kredi Kartı Borç Taksitlendirme İşleminin Ücreti Sadece %10 dur.

Advantage Kredi Kartları QNB finans Bankası İle Anlaşma Yapmışlardır. Advantage Kredi Kartları Bundan Sonra QNB Finans Bankalarından Ödenebilmekte ve QNB Finans Bank Pos Cihazlarındanda Taksit Yapılabilmektedir.