Sanal Pos

POS

POS sözcüğü İngilizce Point Of Sales Terminal (Satış Noktaları Terminali) sözcüğünün baş harflerinden oluşan kısaltmadır. Ödeme almaya yarayan müşterinin hesabından ya da kredi kartındaki limitinden satıcının hesabına ödeme aktarmaya yarayan önemli bir araçtır. Günümüz ticaretinin en olmazsa olmaz aracıdır.

Sanal POS

Zaman içinde internetin ve kargonun gelişimiyle ortaya çıkan e-ticarette de ödeme almak için POS kullanımı zorunlu hale gelmiş ve bu elektronik araç web sitelerine de uyumlu hale getirilmiştir. Sadece e-ticaret alanında değil reel ticaret ortamında da sanal poslar 3D gibi ek güvenlik önlemleri nedeniyle tercih edilir hale gelmiştir. Sanmal Web siteleriyle internet aracılığıyla kredi kartı ya da banka kartı kullanarak ödeme yapılmasını sağlayan yazılım uygulamasıdır. Nasıl işyerlerinde fiziki POS cihazları var ve ödemeler bu cihazlarla alınıyorsa internet sitelerinde de Sanal POSlar vardır.

Neden Sanal POS?

Sanal POS sadece e-ticaret alanında değil tüm alışverişlerinizdeki, bireysel ve ticari ödeme alma ve ödeme yapma konulu ihtiyaçlarınızın en uygun, en hızlı çözümüdür.

Neden ALTINKAYALAR Sanal POS

ALTINKAYALAR farkı ve hızıyla hiçbir formaliteyle uğraşmadan bütün bankaların sanal poslarını kullanarak ödeme almaya ve ödeme yollamaya başlayabilirsiniz.

ALTINKAYALAR Sanal POSlarıyla ödeme araçları kullanarak online ödeme alabilirsiniz.

E-ticaret sitenizde alışveriş yapan müşteriniz ödeme seçeneğini seçtiğinde ALTINKAYALAR üzerinden işlemini yapabilir ya da uygulamamızla sisteminize uyumlu hale getirilebilir.

Ne kazanırsınız?

Bunun yanında müşterinizden alacağınız ödemeyi işyerinizde ya da neredeyse orada taksitli ya da tek çekim işlemlerle bizim hızımızla cüzi bir komisyon karşılığında NAKİT OLARAK ANINDA ve kafasında en ufak bir soru işareti olmaksızın 3D Şifreli Güvenlik Doğrulamaya ek ALTINKAYALAR GARANTİSİ altında hiçbir güven sorunu yaşamadan, GÖNÜL RAHATLIĞIYLA alabilirsiniz.

Ya da toptancınıza bankaya dahi gitmeden ödemenizi anında bir telefon hızında NAKDEN en avantajlı alış fiyatlarıyla yapabilirsiniz. İster müşteri olarak ister satıcı olarak bunu bunu iyi bilirsiniz ticaretin temel kuralı gereği satarken değil alırken para kazanılır.

Fiziken ALTINKAYALAR’a gelerek ya da telefonla veya sitemizden sistemlerimizden, ödeme seçeneğini seçtikten sonra kart bilgilerini ve yararlanmak/yararlandırmak istediğiniz ödeme seçeneğiyle (tek çekim peşin ya da 9/12 taksit) ödeme işlemini gerçekleştirirsiniz.

İşleminiz ALTINKAYALAR tarafından en çok beş dakikada incelenip onaylanır ve başarılı işlemin ardından ticaretinize kaldığınız yerden devam edersiniz.

Müşterilerinizden sanal mağazanızda nasıl ödeme alacağınızı düşünmeyin, ödeme operasyonunu 10 yılı aşkın deneyimiyle, işin uzmanı, sektörün öncüsü olan ALTINKAYALAR’a bırakın. Siz asıl işinize ticaretinize odaklanın, ödemenizi biz alalım nakden takdim edelim ya da bir SMS hızıyla hesabınıza aktaralım.