Ticari Kartın Avantajları

İlk olarak sizlere bu kart hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Bu kart kişisel harcamalarınız için değil öncelikli olarak şirket harcamaları için kullanılacak bir kart olarak bilinmektedir.

Peki bu Ticari Kartın Avantajları için kartı nasıl çıkartabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken kimlik kartınız ve vergi levhasını götürmeniz eğer siz bir limited şirketi iseniz tüm ortaların kimlik bilgileri ve şirketi temsil edecek kişinin imza sürgüsü buda noter tasdikli olacak bankadan ticari hesap açtırdıktan sonra banka size otomatik olarak bu kartı size gönderiyor.

Ticari kartın avantajları nelerdir?

ticari kart ayni zamanda diğer kartlarla  hemen hemen aynıdır. Ticari kartı bireysel karttan ayıran olay ise bu kart şirket kartı olduğu için satın almada yada başaka bir alışveriş  yaptığınız zaman her hangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. Örnek olarak Seyahat, konaklama, benzin demirbaş alımı, kırtasiye, bilgisayar ve donanım malzemeleri kolaylıkla alabilir ve bankanın size tanımış olduğu avantajları ve bonus daha çabuk birikmesine yardımcı olur.

Bu harcamaları internet üzerinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca bu kart sayesinde çek veya senet işinden de bu şekilde kurtulmuş olur. Ödemelerinizi taksitle yapmanıza olanak sağlayacak  hem sizi rahatlatacak hemde ödeme zorluğu ortadan kalmış olacak.

Çıkarış olduğunuz bu kart ile bir çok işlem yapabilirsiniz. İhtiyaç duyulduğu an nakit avans veya taksitli nakit avans çekebilme Peşin yapılan alışverişleri taksitlendirme vergi ve sigorta borçlarınızı ödeme imkanı Bankaya özel anlaşmalı mağazalardan yapmış olduğunuz alışverişten ise ekstra indirim kullanmanıza imkan sağlıyor.

Yani bu kartı aldığınız zaman tek yapmanız gereken olay alışverişlerinizi çok dikkatli şekilde internet üzerinden takip etmeniz yeterli olacak. Yinede harcamalara dikkat etmek lazım

Kredi kartınızdan taksitli nakit avans çekmek isterseniz fazla faiz ödemeden bu işlemi gerçekleştiriyoruz yada mevcut kredi kartı borcunuzu kapatıyoruz bizimle iletişim kurmak için bizi arayın finanscınız size en uygun avantajları sunacaktır.

Altın kayalar finans şirketi