Yapı kredi Bankası Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Yapı kredi bankasının yapmış olduğu bu yenilik ile hayatınızın tüm alanlarında sizlere yardımcı olmak için her zaman yanınızda.

Tabi bankamızın maaş müşterilerinin daha fazla ayrıcalıkları var. Her ay olmak üzere maaş müşterilerimize özel kampanyalar hazırlanmakta. Eğer ki siz yapı kredi maaş müşterilerinden hesap ücreti alınmaz. Ayrıca maaş müşterilerine hayat sigortası emeklilik Maaş Müşterilerine Özel Kredi ve bir çok alandan yararlanmanız mümkün olacak.

Size sunulmuş olan TL kart ile bir çok işlemi yapmanız mümkün olacak. Örneğin bu kart ile alışveriş yapıp yapmış olduğunuz bu alışverişlerden para puan kazanabilirsiniz. Ayrıca siz değerli maaş müşterilerimize kendi hesaplarında para çekme işlemi ve bu çekmiş oldukları nakit avansı 5 ile 9 aya arası taksitlendirme olanağı sağlanıyor.

Eğer ki hesabınızda para kalmadıysa Yapı kredinin sizlere sunmuş olduğu esnek hesaptan haydalanmak mümkün. Esnek hesap ise sizlerin Fatura ödemelerinizi yapıyor. Esnek Hesap, hesabınızda para olmasa bile kredi limitiniz dahilinde acil nakit, ödeme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarınızda her an yanınızda olan kredili mevduat hesabınızdan kullanarak tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Esnek hesabınızda nakit olmasa bile Doğrudan nakit para çekebilir.

Faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, bile bu işlemler yapılıyor. Peki esnek hesabınızda para kalmadı ve ödeyecek durumunuz yok bankada size kredi vermiyor. İstanbul ve çevresinde oturan kişiler için kurulmuş olan Altınkayalar siz değerli müşterilerimiz için  kurulmuştur.

Bu konu ile uzman kadrosu ve deneyimli danışmanları ile her zaman sizlerin yanında. Kredi ihtiyaç duyduğunuz veya kredi kartı borç taksitlendirme yapmak istiyorsunuz. Hemen Sirkecideki şubemize gelmeniz ve bize kayıt yaptırmanız yeterli olacak. Biz sizin yerinize size en uygun kredi taksitlendirme ve sizin nasıl bir ödeme planı istiyorsanız biz o şekilde sizlere yardımcı oluyoruz. Altınkayalar.com adresine girmeniz yada bizi telefonla aramanız yeterli